به میهن تان افغانستان خوش آمدید

آغاز صنف جدید مدیریت برای کارمندان ریاست کار و امور اجتماعی ولایت هرات به همکاری و حمایت موسسه هلپ

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

آغاز صنف: شنبه، 01:30 الی 03:30

تاریخ برگزاری: 09 جدی 1396 مطابق به 30 دسمبر 2017

محل برگزاری: ریاست کار و امور اجتماعی شهداء و معلولین ولایت هرات

 

دوره سوم آموزش مدیریت برای کارمندان ریاست کار و امور اجتماعی در مقر این ریاست برای 15 تن از کارمندان توسط موسسه هلپ آغاز گردید.

این صنف برای مدت 3 ماه با موضوعات مدیریتی، مدیریت ارتباطات، گزارش نویسی، مکتوب نویسی و پلان سازی به شکل عملی و نظری دایر می شود.

با توجه به تقاضای ریاست کار و امور اجتماعی شهداء و معلولین ولایت هرات و بخاطر بهبود مدیریتی و اداری بخش های مربوطه آن ریاست، موسسه بین المللی هلپ برنامه ای آموزشی را تحت عنوان اداره و مدیریت از چندی به این سو در آن ریاست روی دست گرفته است .

برنامه آموزشی اداره و مدیریت که دو دوره آن بشکل نظری وعملی دراین ریاست به پایان رسید، خوشبختانه نتایج قابل ملاحظه ای را در بر داشته است.

در نخست محمد علی سروش نماینده موسسه بین المللی هلپ پیرامون موضوع صحبت نموده و از تعهد بلند مدت هلپ برای ارتقای ظرفیت ادارات همکار یاد کرده و ابراز امیدواری کرد که بعد از فراغت از صنف مدیریت اشتراک کنندگان بتوانند در بخش های اداری ریاست خود مثمر واقع شوند.

 

 

 

 

 

 

سپس آقای حکمت مدیر منابع بشری آن ریاست اشتراک کنندگان را تشویق و ترغیب به استفاده مزید از برنامه نموده و از همکارهای هم جانبه موسسه هلپ ابراز امتنان نمود.

در اخیر توسط استاد این صنف خانم سیما سادات هاشمی بسته های درسی توزیع گردیده و برنامه آموزشی آغاز گردید.

منبع: بخش رسانه و فرهنگ موسسه هلپ

 

انتخاب زبان

You are here: خانه برنامه اموزش فن و حرفه آغاز صنف جدید مدیریت برای کارمندان ریاست کار و امور اجتماعی ولایت هرات به همکاری و حمایت موسسه هلپ